
Vas House NordicShape
fr. 559 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Höjd
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Vas från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
|---|---|
| Färg | Vit |
| Material | Keramik |
| Produkttyp | Vas |
| Serie | Vase |
| Höjd | 18,5, 28,5 cm |
| Längd | 13, 19 cm |
| Bredd | 6, 9 cm |
