




Vas House NordicSpot
679 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Vas från House Nordic.
Vas i munblåst glas med vita prickar Ø22x17 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
|---|---|
| Art.Nr. | 4441340 |
| Färg | Vit |
| Material | Glas |
| Produkttyp | Vas |
| Höjd | 17 cm |
| Längd | 22 cm |
| Bredd | 22 cm |
| EAN-nr | 5713917019854 |
