




Vas House NordicU-formad
485 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Vas U-form i rökt glas 13x6x19 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
|---|---|
| Art.Nr. | 4441200 |
| Färg | Rökt |
| Material | Glas |
| Produkttyp | Vas |
| Höjd | 19 cm |
| Längd | 6 cm |
| Bredd | 13 cm |
| EAN-nr | 5713917019748 |
