




Vas House NordicVelas Set om 3
769 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
3 vaser i antik mörkgrå
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
|---|---|
| Art.Nr. | 9001530 |
| Färg | Ljusgrå |
| Material | Terrakotta |
| Serie | Velas |
| Produkttyp | Vas |
| Höjd | 22 cm |
| Längd | 15 cm |
| Bredd | 12 cm |
| EAN-nr | 5713917015436 |
