Vas Leonardo Boccia 15 cm
249 kr
231 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Boccia 15 cm
231 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vas Leonardo Boccia är en rund vas som låter dig experimentera med grönskande växter, jord och buketter. Vasen stimulerar kreativitet och bidrar med ett lugn till din övriga inredning med sina mjuka former och sköna utstrålning.
Varumärke
LeonardoBeskrivning
Vas Leonardo Boccia är en rund vas som låter dig experimentera med grönskande växter, jord och buketter. Vasen stimulerar kreativitet och bidrar med ett lugn till din övriga inredning med sina mjuka former och sköna utstrålning.
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
| Art.Nr. | 019007 |
| Typ | Vas |
| Material | Glas |
| Bredd | 150 mm |
| Serie | Boccia |
| Höjd | 130 mm |
| Djup | 150 mm |
| Färg | Klarglas |
| EAN-nr | 4002541190079 |
