
Poster Gallerix A Garland of Flowers By Jean-Baptiste Monnoyer
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

A Garland of Flowers By Jean-Baptiste Monnoyer
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "A Garland of Flowers" av den franska konstnären Jean-Baptiste Monnoyer. Bilden visar en marmorvas med en vacker girland av blommor målad på 1600-talet.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "A Garland of Flowers" av den franska konstnären Jean-Baptiste Monnoyer. Bilden visar en marmorvas med en vacker girland av blommor målad på 1600-talet.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | A Garland of Flowers By Jean-Baptiste Monnoyer |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


