
Poster Gallerix A Little Bit of Heather By František Kaván
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

A Little Bit of Heather By František Kaván
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "A Little Bit of Heather" av den tjeckiske konstnären František Kaván från år 1941.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "A Little Bit of Heather" av den tjeckiske konstnären František Kaván från år 1941.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | A Little Bit of Heather By František Kaván |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


