
Poster Gallerix A Picasso Christmas
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

A Picasso Christmas
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Abstrakt poster från kategorin jul med ett motiv som är inspirerat av den spanske målaren Pablo Picasso. Ett motiv med mängder av färger och unika former.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Abstrakt poster från kategorin jul med ett motiv som är inspirerat av den spanske målaren Pablo Picasso. Ett motiv med mängder av färger och unika former.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | A Picasso Christmas |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


