
Poster Gallerix Abstract Geo BWStorlek: 21x30 cm
FRI FRAKT
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
21x30 cm

Abstract Geo BW
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Svartvit poster med abstrakta geometriska objekt. Den här postern är snygg att hänga på väggen i stort format.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster med abstrakta geometriska objekt. Den här postern är snygg att hänga på väggen i stort format.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5249-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Abstract Geo BW |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |

