
Poster Gallerix Abstract Geo BWStorlek: 50x70 cm
FRI FRAKT
295 kr
205 krSpara 31 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
50x70 cm

Abstract Geo BW
Storlek: 50x70 cm
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Svartvit poster med abstrakta geometriska objekt. Den här postern är snygg att hänga på väggen i stort format.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster med abstrakta geometriska objekt. Den här postern är snygg att hänga på väggen i stort format.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5249-50x70 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Abstract Geo BW |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 50x70 cm |

