
Poster Gallerix Abstract Mess PatternStorlek: 21x30 cm
FRI FRAKT
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
21x30 cm

Abstract Mess Pattern
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett abstrakt mönster i svart färg. Mönstret inramas av en ljust brun bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4603-21x30 |
| Motiv | Abstract Mess Pattern |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30 cm |


