
Poster Gallerix Al Pacino Portrait
FRI FRAKT
fr.229 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Al Pacino Portrait
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Al Pacino. Detta fotografi på tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Al Pacino. Detta fotografi på tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Al Pacino Portrait |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Ikoniska fotografier |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 30x40, 50x70 cm |


