
Poster Gallerix Allium FlowersStorlek: 21x30 cm
FRI FRAKT
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

Allium Flowers
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin botaniskt med ett fotografi på allium blommor mot en beige bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4706-21x30 |
| Motiv | Allium Flowers |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Botanisk |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30 cm |



