
Poster Gallerix Allium FlowersStorlek: 100x70 cm
FRI FRAKT
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
70x100 cm
Utförande:

Allium Flowers
Storlek: 100x70 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin botaniskt med ett fotografi på allium blommor mot en beige bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4706-70x100 |
| Motiv | Allium Flowers |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Botanisk |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 70x100 cm |



