
Poster Gallerix An Autumnal Landscape At East Bergholt By John Constable
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

An Autumnal Landscape At East Bergholt By John Constable
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "An Autumnal Landscape At East Bergholt" av den engelske konstnären John Constable från år 1805-1808.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "An Autumnal Landscape At East Bergholt" av den engelske konstnären John Constable från år 1805-1808.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | An Autumnal Landscape At East Bergholt By John Constable |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


