
Poster Gallerix Animal World MapStorlek: 100x70 cm
FRI FRAKT
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanj53 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
70x100 cm
Utförande:

Animal World Map
Storlek: 100x70 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster till barnrummet med en illustration av en världskarta med djur från olika världsdelar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5014-70x100 |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Animal World Map |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Barntavlor |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |



