
Poster Gallerix ASAP Rocky DiorStorlek: 100x70 cm
FRI FRAKT
499 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:

ASAP Rocky Dior
Storlek: 100x70 cm
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Svartvit poster från kategorin mode och ikoniska fotografier med ett fotografi på ASAP Rocky från en kampanj för lyxvarumärket Dior.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster från kategorin mode och ikoniska fotografier med ett fotografi på ASAP Rocky från en kampanj för lyxvarumärket Dior.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4682-70x100 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | ASAP Rocky Dior |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |


