
Poster Gallerix At The Races By Édouard ManetStorlek: 21x30 cm
FRI FRAKT
119 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

At The Races By Édouard Manet
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "At The Races" av den franske konstnären Édouard Manet från år 1865.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4996-21x30 |
| Motiv | At The Races By Édouard Manet |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30 cm |



