
Poster Gallerix Balenciaga Fashion
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Balenciaga Fashion
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster med ett fotografi på tre svarta hundar och lyxvarumärket Balenciaga.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Balenciaga Fashion |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |



