
Poster Gallerix Be Kind
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Be Kind
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med texten "In a world where you can be anything. Be kind." skrivet i svart mot en mörkt grön kvadrat i dova nyanser med en vit bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med texten "In a world where you can be anything. Be kind." skrivet i svart mot en mörkt grön kvadrat i dova nyanser med en vit bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Be Kind |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Texttavlor |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

