
Poster Gallerix Behind The Back
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Behind The Back
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Svartvit poster från kategorin mode och fotokonst med ett fotografi på en man som gömmer en cigarett bakom ryggen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster från kategorin mode och fotokonst med ett fotografi på en man som gömmer en cigarett bakom ryggen.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Motiv | Behind The Back |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


