
Poster Gallerix Bergen Park By John Frederick Kensett
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bergen Park By John Frederick Kensett
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Bergen Park" av den amerikanske konstnären John Frederick Kensett från år 1870.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Bergen Park" av den amerikanske konstnären John Frederick Kensett från år 1870.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Bergen Park By John Frederick Kensett |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


