
Poster Gallerix Blühende Obstbäume Bei Loschwitz By Eduard Leonhardi
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Blühende Obstbäume Bei Loschwitz By Eduard Leonhardi
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Blühende Obstbäume Bei Loschwitz" av den tyske konstnären Eduard Leonhardi från år 1888.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Blühende Obstbäume Bei Loschwitz" av den tyske konstnären Eduard Leonhardi från år 1888.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Blühende Obstbäume Bei Loschwitz By Eduard Leonhardi |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


