
Poster Gallerix Blumenstilleben By Alexander Koester
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Blumenstilleben By Alexander Koester
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Blumenstilleben" av den tyske konstnären Alexander Max Koester från år 1925-1926. Koesters verk har visats på världens största museer, inklusive Metropolitan Museum of Art, Louvre, Prado och National Gallery of Art. Hans målningar finns också i privata samlingar och hans verk har sålts för stora priser på auktioner.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Blumenstilleben" av den tyske konstnären Alexander Max Koester från år 1925-1926. Koesters verk har visats på världens största museer, inklusive Metropolitan Museum of Art, Louvre, Prado och National Gallery of Art. Hans målningar finns också i privata samlingar och hans verk har sålts för stora priser på auktioner.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Blumenstilleben By Alexander Koester |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


