
Poster Gallerix Bottle ImprisonmentStorlek: 21x30 cm
FRI FRAKT
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

Bottle Imprisonment
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin konst med en surrealistisk illustration av en man som har fastnat i en flaska. Illustrationen symboliserar svårigheten med beroende.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en surrealistisk illustration av en man som har fastnat i en flaska. Illustrationen symboliserar svårigheten med beroende.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5170-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Bottle Imprisonment |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |


