
Poster Gallerix Boys Toys
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Boys Toys
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster till barnrummet med en illustration av leksaksbilar och traktorer i dämpade färger mot en ljust sandfärgad bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster till barnrummet med en illustration av leksaksbilar och traktorer i dämpade färger mot en ljust sandfärgad bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Boys Toys |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Barntavlor |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


