
Poster Gallerix Buurtje In Rijswijk Bij Den Haag By George Hendrik Breitner
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Buurtje In Rijswijk Bij Den Haag By George Hendrik Breitner
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Buurtje In Rijswijk Bij Den Haag" av den engelske konstnären George Hendrik Breitner (1857-1923).
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Buurtje In Rijswijk Bij Den Haag" av den engelske konstnären George Hendrik Breitner (1857-1923).
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Buurtje In Rijswijk Bij Den Haag By George Hendrik Breitner |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


