
Poster Gallerix Cabin In Snow No2
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cabin In Snow No2
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin vinter och natur med ett fotografi på ett vinterlandskap med en snötäckt trästuga och höga berg i bakgrunden.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och natur med ett fotografi på ett vinterlandskap med en snötäckt trästuga och höga berg i bakgrunden.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Cabin In Snow No2 |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


