
Poster Gallerix Cabin In Snow No3
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cabin In Snow No3
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin vinter och natur med ett fotografi av ett bergigt vinterlandskap med en liten stuga med snötäckt tak.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och natur med ett fotografi av ett bergigt vinterlandskap med en liten stuga med snötäckt tak.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Cabin In Snow No3 |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


