
Poster Gallerix Cat Girl
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cat Girl
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster för barnrummet från kategorin barntavlor med en söt målning av en katt och en liten fågel under en gren med vackra blommor.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster för barnrummet från kategorin barntavlor med en söt målning av en katt och en liten fågel under en gren med vackra blommor.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Cat Girl |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Barntavlor |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


