
Poster Gallerix Céu De Teresópolis By Eliseu Visconti
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Céu De Teresópolis By Eliseu Visconti
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Céu De Teresópolis" av den italienskfödde brasilianske konstnären Eliseu Visconti från år 1929.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Céu De Teresópolis" av den italienskfödde brasilianske konstnären Eliseu Visconti från år 1929.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Céu De Teresópolis By Eliseu Visconti |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


