
Poster Gallerix Chanel Surfer
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Chanel Surfer
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Svartvit poster med ett fotografi på en ung kvinna med en svart surfbräda och lyxvarumärket Coco Chanel.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster med ett fotografi på en ung kvinna med en svart surfbräda och lyxvarumärket Coco Chanel.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Chanel Surfer |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70 cm |


