
Poster Gallerix Christmas Tree Line Art
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Christmas Tree Line Art
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin vinter och jul med en abstrakt illustration av en julgran i svart mot en ljust sandfärgad bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och jul med en abstrakt illustration av en julgran i svart mot en ljust sandfärgad bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Christmas Tree Line Art |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

