
Poster Gallerix Coffee Beans No4
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Coffee Beans No4
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin köket med ett fotografi på bruna kaffebönor i närbild.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Coffee Beans No4 |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Kökstavlor |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |



