
Poster Gallerix Cottage In The Dunes By Jean-Charles CazinStorlek: 50x70 cm
FRI FRAKT
295 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
50x70 cm
Utförande:

Cottage In The Dunes By Jean-Charles Cazin
Storlek: 50x70 cm
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Poster med målningen "Cottage In The Dunes" av den franske konstnären Jean-Charles Cazin från år 1870.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Cottage In The Dunes" av den franske konstnären Jean-Charles Cazin från år 1870.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4942-50x70 |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Cottage In The Dunes By Jean-Charles Cazin |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 50x70 cm |


