
Poster Gallerix Cottongrass In The Wind
FRI FRAKT
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cottongrass In The Wind
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster med fotografi på bomullsgräs som blåser i vinden vid solnedgången i en irländsk lantlig torvmosse.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med fotografi på bomullsgräs som blåser i vinden vid solnedgången i en irländsk lantlig torvmosse.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Cottongrass In The Wind |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Botanisk |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


