
Poster Gallerix Creepy ClownStorlek: 100x70 cm
FRI FRAKT
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanj8 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
70x100 cm
Utförande:

Creepy Clown
Storlek: 100x70 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin konst med en surrealistisk illustration av en clown med delad kropp och huvudet i ena handen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en surrealistisk illustration av en clown med delad kropp och huvudet i ena handen.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5134-70x100 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Creepy Clown |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |
| Djup | 2 mm |


