
Poster Gallerix Das Gasteinertal Im Nebel By Anton Romako
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Das Gasteinertal Im Nebel By Anton Romako
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Das Gasteinertal Im Nebel" av den österrikiske konstnären Anton Romako från år 1877.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Das Gasteinertal Im Nebel" av den österrikiske konstnären Anton Romako från år 1877.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Das Gasteinertal Im Nebel By Anton Romako |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


