
Poster Gallerix Despair By Edvard Munch
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Despair By Edvard Munch
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen Förtvivlan av den världsberömde norske konstnären Edvard Munch från år 1892. Edvard Munchs verk är kända för att vara inspirerade av existentiella teman som melankoli, ångest och svartsjuka men han har också målat motiv från den norska naturen och från platser där han har bott.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen Förtvivlan av den världsberömde norske konstnären Edvard Munch från år 1892. Edvard Munchs verk är kända för att vara inspirerade av existentiella teman som melankoli, ångest och svartsjuka men han har också målat motiv från den norska naturen och från platser där han har bott.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Despair By Edvard Munch |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


