
Poster Gallerix Dirt Road In Grass Fields
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Dirt Road In Grass Fields
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin natur med ett fotografi på en grusväg som slingrar sig genom ett gräslandskap.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på en grusväg som slingrar sig genom ett gräslandskap.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Dirt Road In Grass Fields |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


