
Poster Gallerix Disappearing Into The FogStorlek: 50x70 cm
FRI FRAKT
295 kr
205 krSpara 31 %Kampanj9 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
50x70 cm
Utförande:

Disappearing Into The Fog
Storlek: 50x70 cm
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin konst med en illustration i vackra färger av en man som försvinner in i dimman.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en illustration i vackra färger av en man som försvinner in i dimman.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5180-50x70 |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Disappearing Into The Fog |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 50x70 cm |
| Djup | 2 mm |


