
Poster Gallerix Dreams Come True
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Dreams Come True
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin text och vinter med låttext från låten Fairytales Of New York av bandet The Pogues.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin text och vinter med låttext från låten Fairytales Of New York av bandet The Pogues.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Dreams Come True |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Texttavlor |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


