
Poster Gallerix Dreams Come TrueStorlek: 21x30 cm
FRI FRAKT
119 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

Dreams Come True
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Poster från kategorin text och vinter med låttext från låten Fairytales Of New York av bandet The Pogues.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin text och vinter med låttext från låten Fairytales Of New York av bandet The Pogues.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4899-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Dreams Come True |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Texttavlor |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |


