
Poster Gallerix Dried Fields
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Dried Fields
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin natur med en vacker naturbild på ett fält med torkade grödor bakom ett trästaket.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med en vacker naturbild på ett fält med torkade grödor bakom ett trästaket.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Dried Fields |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


