
Poster Gallerix Dried Flower Sprig
FRI FRAKT
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Dried Flower Sprig
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin botaniskt med ett fotografi på en vacker torkad blomma mot en bakgrund i beige nyanser.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin botaniskt med ett fotografi på en vacker torkad blomma mot en bakgrund i beige nyanser.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Dried Flower Sprig |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Botanisk |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


