
Poster Gallerix Early Spring In The Tatras By Nandor Katona
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Early Spring In The Tatras By Nandor Katona
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Early Spring In The Tatras" av den ungerske konstnären Nandor Katona från år 1910.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Early Spring In The Tatras" av den ungerske konstnären Nandor Katona från år 1910.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Early Spring In The Tatras By Nandor Katona |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


