
Poster Gallerix East Slovak Landscape By Ľudovít Čordák
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

East Slovak Landscape By Ľudovít Čordák
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "East Slovak Landscape" av den ungerske konstnären Ľudovít Čordák från år 1894.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "East Slovak Landscape" av den ungerske konstnären Ľudovít Čordák från år 1894.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | East Slovak Landscape By Ľudovít Čordák |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


