
Poster Gallerix Ejdrar By Bruno Liljefors
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ejdrar By Bruno Liljefors
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen Ejdrar av den svenske naturmålaren Bruno Liljefors från år 1894. Liljefors är mest känd för sina motiv med djur, ofta i dramatiska situationer.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen Ejdrar av den svenske naturmålaren Bruno Liljefors från år 1894. Liljefors är mest känd för sina motiv med djur, ofta i dramatiska situationer.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Ejdrar By Bruno Liljefors |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70 cm |


