
Poster Gallerix El Rostro De Pablo No2
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

El Rostro De Pablo No2
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin konsttavlor med illustrationen "El Rostro De Pablo No2" inspirerad av den spanske konstnären Pablo Picasso.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med illustrationen "El Rostro De Pablo No2" inspirerad av den spanske konstnären Pablo Picasso.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | El Rostro De Pablo No2 |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Pablo Picasso |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

