
Poster Gallerix En Plena Naturaleza By Martín Malharro
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

En Plena Naturaleza By Martín Malharro
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "En Plena Naturaleza" av den argentinske konstnären Martín Malharro från år 1901.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "En Plena Naturaleza" av den argentinske konstnären Martín Malharro från år 1901.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | En Plena Naturaleza By Martín Malharro |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


